محل تبلیغات شما

جلوی پنجره اتاقم روی تختم نشستم و دارم غروبو تماشا میکنم امروز کلی حرص خوردم سر این که آدما چشونه من بدترین کارا در حقم مث دل شکستن و خیانت و غیبت و دروغ و تهمت درمورد خودم شاید ببخشم اما اینکه کسی از من زمان بگیره و در حقم بی نوبتی کنه رو نمیتونم ببخشم چون خیلی کارا میشه کرد تو همون مدت !!!

از دیشب تصمیم گرفتم برم موهامو کوتاه کنم یه مدلی که با ماشین اصلاح زده میشد با نمره 4 ماشین :)

صبح ساعت 9 رفتم ارایشگاه خیلی شلوغ بود مجبور بودم وایستم چون باید کوتاه میکردمشون چون اگه میومدم ممکن بود پشیمون شم .نشستم به رفتو امد خانوما نگا میکردم تو ذهن هرکدومشون غوغایی بود یه دونفر اشنا اومدن میشناختنم اما هرچی نگاه کردم ک ب احترامشون وایستم و احوالپرسی کنم اونا خودشونو زدن اون راه نمیدونم چیکار کردم نمیدونم چی باعث شده که اونااااا به من فخر بفروشن یا بخوان مغرور شن جوابمو ندن نمیدونم دلم گرف که ادما تا وقتی به نفعشون باشه میشناسنت :)همونجا تو ارایشگاه ب خودم قول دادم با تلاشم برای خودم شخصیت و احترام بخرم .و به خدا قول دادم ک هیچ وقت مغرور نشم حتی اوونایی ک امروز بهم فخر فروختنو یه روزی با تواضعم تو اون جایگاه خوب خجالت زده شون کنم نه که خوشحال باشم از خجالت زدگی یکی نهفقط میخوام بهشون بفهمونم هیچ وقت دنیا اونجوری نمیمونه:)کم کم داشت نوبتم میشد من زود تر از یه خانومه دیگه رفته بودم میخاستم پاشم برم که موهامو کوتاه کنه اون خانومه شروع کرد به دادو بیداد ک من زودتر از تو رفتم و فلان منم گفتم من مطمعنم زودتر اومدم گفتم مطمعنی زودتر اومدی؟؟گفت آره 

منم هنگ این رفتار نمیخوام که دروغ بگم اخه چرا دروغ بگم ؟؟؟ بعد گفتم باشه فاگه حق منو ضایع کردین گردن خودتون :)

منو به خاطر این که ساکتم و مظلوم خیلیا حقمو خوردن اما این داشت دروغ میگف داشت وقتمو میید من یه عالمه درس داشتم هرچن قبل این خانومه هم یکی دیگه جای من نشست و کارشو راه انداختن و رفت:))))

ولی نمیخوام بگذرم از حقم نمیخوام تایمی که ازم بردن رو ببخشم تایم و انرژی بزرگترین سرمایه های ادما هستن من سعی کردم درست ازش استفاده کنم و منظم باشم 

دارن اذون میگن از عصر کلافه م بخاطر حس بد به اون ادما اما میخوام نمازمو بخونم و با قدرت شروع کنم درسمو 

راستی موهام بهم میاد کله م کوچولو شده :)))اما خیلی سبک شدم و تو این دوران نمیتونستم مراقبت کنم ازشون برا همین مجبور شدم کوتاه کنم اون خرمن مو رو:)مو برمیگرده اما هدف وقت انرژی انگیزه شاید دفعه اخری باشه که داشته باشم    از خدا میخوام کمکم کنه تا ازشون استفاده کنم

لطفا انرژِی مثبت:)

بخت باز کنی ستاره

با خدا حرف زدم و جوابمو داد:)))*_*

کنم ,تو ,یه ,اون ,کوتاه ,دروغ ,کوتاه کنم ,موهامو کوتاه ,در حقم ,این که ,و انرژی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها