محل تبلیغات شما

سلام امروز با سردرد شدید بیدار شدم اما یکم قهوه خوردم بهتر شدم ان میگرن بدجور اعصابمو خورد کرده بیشتر روزایی ک اینجوری میشم نمیتونم خوب بخونم ولی دیگه میخام باهاش دوست بشم بهش بگم ببین این روزا نیا سراغم من کار دارم زندگی دارم درس دارم .دارم ریاضی میخونم حس میکنم اونجوری که باید یاد نگرفتمش باید یه کاری کنم از فیلم دیدن هم بدم میاد باید تست بیشتر حل کنم اینجوری بهتر مسلط میشم باید با دقت تحلیل کنم.یه کلاس ریاضی هس خیلی گرونه مجبورم خودم بخونم 

دارم با شیمی کنار میام کم کم درستشون میکنم ضربه فنی میشن:)

سردردم امونمو بریده کاش یه دارو برا میگرن پیدا بشه که دیگه نیاد سراغم .

راستی دیشب بعد اتمام درسام تلگراممون پاک کردم مهم نیس برام دیگه درسته پسر عمم پسر با جنبه ایه و محترمه ولی فک کنم داره میزنه جاده خاکی حرفای غیر معقول میزنه حرفایی ک بوداره :)))همون حرفای جنسی منظورمه منم بشدت متنفرم ازین حرفا بشدت برای خودم حریم دارم و نمیخوام این حریمو بشکنم 

هرچی تو دوران نوجوونیم جهالت کردم بسه الان باید راه خدارو پیش بگیرم باید سمتی که میرم  ادم خوبا باشن من خوب نیستمااا پام لغزیده خیلی جاهایی که نباید اما سعی میکنم هرروزم بهتر بشه از دیروز

خدا دستمو ول نکنه حله

هوا ابریه دوست دارم بارون بیاد و برم زیر بارون اما فک نکنم بتونم یا اجازه داشته باشم بیخیال همین پنجره برام کافیه 

خیلی حرفا دارم خیلی چیزا باید بگم اما درس دارم موقع استراحتم اگه حرفم اومد میگم 

یاعلی

لطفا انرژِی مثبت:)

بخت باز کنی ستاره

با خدا حرف زدم و جوابمو داد:)))*_*

کنم ,میکنم ,حرفای ,یه ,خیلی ,حرفا ,درس دارم ,این حریمو ,نمیخوام این ,حریمو بشکنم هرچی ,بشکنم هرچی تو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روشن آذر hallelujah